Mēdz teikt, ka nauda dara brīvu, kā arī tik pat daudzi saka, ka tā spēj padarīt par vergu. Vēl saka, ka nauda dod stabilitātes sajūtu, arī bailes. Kas tad ir nauda? Cik laba vai slikta viņa īstenībā ir? Es tomēr sliecos teikt, ka galvenais tiešām nav nauda, jo tā nedz atbrīvo, nedz sasaista. Iespējas?... Nu, iespējams iespējas paveras vairāk proporcionāli tās daudzumam, bet to, ko pārsvarā mēs darām - pārvērtējam tās nozīmi un ietekmi. Tas būtu līdzīgi kā tuviniekiem prasīt, lai tie mums nodrošina laimes sajūtu un iespējas. Ja cilvēks ir neredzīgs, tad viņš ar naudas palīdzību neko neieraudzīs, jo lai redzētu vajag acis un sirdi.
Abonēt:
Ziņas komentāri (Atom)
Nauda ir "laba" liidz tam briidim, kameer par to nav jaadomā un jaasatraucas. Tas ir mirklis, kad taa sniedz tieshi to, kas tai ir jaasniedz. Papildinot teikto, ja Tev par to nav jaadomaa, Tu mieriigi vari attiistiities un pieveersties daudz svariigaakaam lietaam.
AtbildētDzēstPapildus jautaajums - par ko Tu iisti gribeeji izteikties? Par naudu, vai par to, kas cilveekam tad iisti nepiecieshams, lai vinjsh ieraudziitu to, kas patiesiibaa ir buutisks?
Anonīmo lasītāj, es vienmēr gribu pateikt to, ko Tu saproti, jo uzrunā jau aktuālais, vai ne?
AtbildētDzēstAktuālais noteikti uzrunā - kādu gadu apmēram :) Tad aktualitātes sāk mainīties, par laimi - tas par to, ka teici - pārmaiņas ir uz labu... Tas nozīmē, ka lai būtu arvien labāk un labāk, nepārtraukti ir vajadzīgs pārmaiņas ... ?! Domāju, ka nē! Uz labu ir tas, ja cilvēks domā labu un tic labajam. Kā arī nauda... jo vairāk, jo labāk! Labāk ir uztraukties par to, ka naudas ir par daudz - nevis, ka tās ir par maz. Nauda drīzāk atbrīvo nevis padara par vergu - ar vienu noteikumu, nedrīkst uztraukties par naudu - naudai nav jūtu, tāpēc par to nav jāuztraucas, un tai nevar nodarīt pāri. Uztraukties vajag par citām lietām.. :)
AtbildētDzēst